Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy na  „ Grupowy coaching rodzicielski”.  Zapraszamy rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka, umacniać więzi rodzinne, dokonać zmian w relacjach rodzinnych, pomóc dziecku rozwiązywać konflikty w relacjach z rówieśnikami,  wspierać dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości.
Grupowy coaching rodzicielski to proces, którego celem jest wspieranie rodziców w dokonaniu zamierzonych zmian w relacjach rodzinnych, w oparciu o własne zasoby, umiejętności i doświadczenie. Celem spotkań jest inspirowanie rodziców do poszukiwania sposobów  na podnoszenie samooceny dziecka,  rozwijania własnej wartości i zainteresowań. Coaching rodzicielski to forma pomocy rodzicom wzbogacenia swoich umiejętności bycia rodzicem bardziej konsekwentnym, stawiającym granice.
Coaching grupowy prowadzony będzie w grupie rodziców liczącej do 5 osób, czas trwania jednego spotkania: 1,5 godziny. Spotkania będę odbywały się co dwa tygodnie we wtorki w godzinach 16.15 -17.45 w Poradni na ul Kaspijskiej 1 A. Spotkania zaczną się w październiku. Poinformujemy telefonicznie rodziców o rozpoczęciu zajęć. Zajęcia poprowadzone będą przez psychologów/coachów na co dzień pracujących z rodzinami, dziećmi i młodzieżą Magdalenę Białobrzeską oraz Patrycję Kicińską-Korab.

Zapisy na zajęcia odbywają się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Poradni przy ul. Kaspijskiej 1 A. tel.22 642-69-20.